Msza Święta z prośbą o uzdrowienie

Msza Święta z prośbą o uzdrowienie

Dlaczego uczestniczymy czynnie w Mszach Świętych w Duchu Świętym?

Aby dostąpić łaski uzdrowienia, konieczna jest wiara, nadzieja i miłość oraz stan Łaski Uświęcającej. Jezus kilkakrotnie powtarzał „twoja wiara, uzdrowiła cię” oraz „o cokolwiek poprosisz Ojca mego, da ci”. Do Ducha Świętego zwracamy się też dlatego, gdyż to właśnie On jest szafarzem darów (dary Ducha Świętego znamy z katechizmu), jest On równocześnie Patronem – opiekunem naszej parafii i rozumując w sposób ludzki, oczekujemy na specjalne łaski, szczególnie uzdrawiające naszą duszę i serce w sensie emocjonalnym oraz uzdrawiające w sensie fizycznym nasze ciało.

 

Razem z żoną byliśmy naocznymi świadkami poniższych uzdrowień:

 

Kołobrzeg: 7-11.07.2012r. - 9 letni chłopiec miał wadę wrodzoną wzroku. Jednym  okiem widział tylko światło, drugim nieostre kontury, nosił okulary. Na drugi dzień rano, po uczestnictwie  wraz ze swoją matką we Mszy Świętej z błogosławieństwem, przebiegając bez okularów obok mnie, krzyknął do swojej matki, „Mamo, ja widzę!” (potwierdziły to badania lekarskie). Drugi przypadek z tego samego czasu i miejsca dotyczył dwudziestoletniej dziewczyny, znajdującej się w końcowej fazie białaczki. Została uzdrowiona, zdarzenie jest udokumentowane wynikami medycznymi. Dziewczyna ta powiedziała, że nie była gorliwą Katoliczką, a przybyła, bo „była to jej ostatnia deska ratunku”. Podobnych uzdrowień dostąpiło kilkanaście osób.

Nowa Cerkiew:  6.07.2012r. - alkoholik w wieku 30 lat, przygotowując się do spotkania, zobowiązał się do  zerwania z nałogiem, co mu się udało (potwierdzenie wspólnoty). Pielęgniarka po śmierci męża, znalazła się w odrętwieniu, które ustąpiło po błogosławieństwie. Ponadto zostało złożonych publicznie kilkanaście świadectw o uzdrowieniu przed ok. 10 tysiącami uczestników.

Kazimierz Biskupi: 19-21.08.2013r. kobieta lat 34, będąca ze swą córeczką. Na drugi dzień po Mszy Świętej oświadczyła publicznie, że raz już dostąpiła łaski uzdrowienia po wylewie w 12.2012r. a także inni członkowie jej rodziny, teraz przyjechała z „wielką wiarą” na uleczenie z żylaków i zapalenia żył na lewej nodze. Wieczorem córka chciała mamie rozmasować bolące miejsca i nie dostrzegła ich, zapytała, gdzie ma masować. Okazało się że żylaki zniknęły i ustąpił ból (osoba ta miała skierowanie na operację). Podobne oświadczenia złożyło kilkanaście osób. W trakcie uwielbienia i błogosławieństwa, w odległości 3 m ode mnie, upadła 16- letnia dziewczyna, która dostała konwulsji i drgawek, a z jej gardła wydobywał  się chrapliwy wrzask, bardzo głośny w niezrozumiałym bełkocie, który odebrałem jako „nie” w języku angielskim, powtarzane kilkakrotnie. Wszyscy zamarli, ja także struchlałem  i wystąpił mi zimny pot na całym ciele, poczułem sztywność kręgosłupa. Objawy te minęły po kilku minutach. W międzyczasie kapłan pochylił się nad leżącą i modlił się. Krzyki ustały, a dziewczyna odzyskała świadomość i wybiegła z kościoła. Sytuacja powtórzyła się nazajutrz na porannej Mszy Świętej. Kapłan długo modlił się, dziewczyna ocknęła się i usłyszała, że jest uzdrowiona. Nabrała rumieńców i była wesoła, wszyscy uczestnicy bili brawa.

Warszawa – Stadion Narodowy: 06.07.2013r., 53 tys. uczestników, podobne wrzaski w kilkunastu przypadkach, ze względu na wielką przestrzeń, nie były tak wstrząsające – wszystkie zostały opanowane, kilkadziesiąt uzdrowień przedstawionych w Internecie.

Do wszystkich uzdrowień doprowadził O. John Baptist Bashobora, dr teologii z Ugandy.

 

Zwracam się z apelem do osób czytających te słowa, aby złożyły oświadczenia o swoich odczuciach i przeżyciach na tych uroczystych comiesięcznych spotkaniach z Duchem Świętym oraz o zdarzeniach, uzdrowieniach, poprawach  kontaktów z bliskimi, sąsiadami, a także z bliźnimi w szerszym tego słowa znaczeniu.

Oświadczenia te należy wysłać na adres e-mail Ks. Adama invictus2@op.pl,  opisując w kilkunastu słowach przypadek. W razie  posiadania zaświadczeń, wyników należy się na nie powołać. Odnośne oświadczenia znajdują się na stronie internetowej np.: www.jezusnastadionie.pl/

 

Chwała Panu!

                                                                                  Oprac.: ABC